RPG Maker

VX ACE

4.0

6

Tüm fantastik dünyanın oluşumu avucunuzun içinde

607.5k

Bu uygulamayı oyla

RPG Maker, sıfırdan fantastik dünyalar oluşturmamıza izin verecek rol oyunlarında uzmanlaşmış video oyunları oluşturma aracıdır, daha sonra keyfini çıkarabilelim diye... ya da diğerleri eğlensin diye.

Estetiği ve mekaniği sayesinde, JPRG oyunlarını (Final Fantasy, Legend of Mana ya da Lufia ile aynı stildeki oyunlar) oluşturmak kolay olacak. Uygulama perilere, seslere, müziğe ve çalışabileceğimiz çeşitli görsellere sahip, ancak tamamen eşsiz bir macera oluşturmak için kendi materyalimizi de ithal edebileceğiz.

RPG Maker, çalışmayı kolaylaştırmak için ders olarak kullanabileceğimiz örnek bir modüle de sahiptir, ve bu sayede neredeyse her türlü kontrolü öğrenebileceğiz. Bir kaç saat içinde kendi maceramızı oluşturmaya ve ilk dövüşlere başlamış olacağız.

RPG Maker şu anda bulabileceğimiz en iyi video oyunu oluşturma araçlarından biridir. Fantastik dünyaları ve eşsiz maceraları oluşturmak için gerekli olan her şeye sahiptir. Aslında, To The Moon gibi birden fazla bağımsız başarılı oyun bu araç kullanılarak oluşturuldu.
Kısıtlamalar

Deneme versiyonunda paralı versiyonun sahip olduğu tüm hizmetler mevcut değildir.

Uptodown X